blogs

تقویم زیر دستی چیست ؟

تقویم از سالیان دیرین برای تعیین یک قرارداد زمانی بین انسان ها بوده است. به همین دلیل انسان ها برای این که کارهای خود را به طور منظم انجام دهند از تقویم زیر دستی استفاده می کنند. تقویم زیر دستی برای برنامه ریزی های روزانه به ویژه در محیط های اداری بسیار ضروری است. از این رو چاپ تقویم رومیزی اختصاصی شرکت ها بر روی تقویم رومیزی می تواند ابزاری کاربردی و تبلیغاتی خوب باشد. در این مقاله از وبلاگ سالنامه آینده در مورد تقویم زیر دستی صحبت خواهیم کرد.

تقویم زیر دستی چیست ؟

آشنایی با مزایای سررسید اروپایی

سررسید اروپایی در سال های اخیر به یکی از محبوب ترین انواع سررسید تبدیل شده است . این سالنامه در کنار کاربرد های سررسید یک هدیه تبلیغاتی بسیار شیک نیز می باشد. در مقالات قبلی با این سررسید آشنا شدیم. در این مقاله قصد دارین در مورد مزایا سررسید اروپایی صحبت کنیم.

آشنایی با مزایای سررسید اروپایی

عوامل موثر بر قیمت سررسید

قیمت سررسید 1401 از معیارهای اساسی در انتخاب سررسید تبلیغاتی می باشد. تمامی افراد باتوجه به بودجه تبلیغاتی خود می توانند درست ترین انتخاب را در انتخاب سررسید اروپایی داشته باشند و در نتیجه انتخاب صحیح تبلیغاتی پربازده ارائه دهند. در این مقاله از وبلاگ سالنامه آینده در مورد مهم ترین عوامل موثر بر قیمت سررسید صحبت خواهیم .

عوامل موثر بر قیمت سررسید

آشنایی با سررسید وزیری ، انواع و کاربرد های آن

از رایج ترین و محبوب ترین انواع سالنامه می توان به سررسید وزیری اشاره کرد .قطع وزیر از قدیم در صنعت چاپ استفاده می شده که سایز مناسب آن از دلایل محبوبیت سررسید ویزیری است. با ما تا انهای این مقاله همراه باشید تا با این سالنامه بیشتر آشنا شویم.

اسکرول به بالا