set-banner

خرید ست مدیریتی 1404

ست مدیریتی، مجموعه‌ای از لوازم تزئینی است که در یک بسته‌بندی دو تا شش تکه قرار دارد. این ست شامل مواردی مانند کیف پول، سررسید، خودکار، جاکارتی و… است و برای میز اداری مدیران و کارمندان مورد استفاده قرار می‌گیرد. ست مدیریتی 1404 آینده به پیشرفت کاری و جلب اعتماد مدیران دیگر بسیار کمک کند. اگر بخواهید به مدیر ارشد خود و یا همکاران خود هدیه بدهید قطعا نمیتوان یک هدیه تبلیغاتی مانند خودکار یا لیوان و… را  انتخاب کرد. پس باید یک هدیه درخور جایگاه مخاطب خود انتخاب و تهیه کرد.

اگر به کارمندان خود  قصد دارید هدیه دهید . ست مدیریتی باعث وفادار ماندن بیشتر کارمندان تان نسبت به کار شما و برند و شرکت شما خواهد شد. همچنین اینکه پک مدیریتی میتواند به مراتب برای آنها کاربردی و در عین حال جذاب باشد اگر در بین آیتم های آن از سررسید نیز استفاده شود.

بنابراین باید در انتخاب یک تولید کننده مناسب بسیار دقت کرد، زیرا هیچکس از دریافت یک هدیه تبلیغاتی بی کیفیت و نامناسب احساس رضایت نمیکند و نمیتوانید به هدف خود از ارائه هدیه تبلیغاتی برسید.

لیست ست مدیریتی

در ادامه لیست ست مدیریتی 1404 سالنامه آینده را مشاهده کنید.

سررسید اروپایی 1401

سفارش ست مدیریتی

ست مدیریتی بر اساس تعداد آیتم ها به انواع مختلفی تقسیم میشوند، این ست های ممکن است بصورت دو تکه تا شش تکه و یا بیشتر نیز به تولید برسند. بهترین نوع ست مدیریتی ست هدیه سررسید است، که با داشتن یک سررسید نفیس و میتواند تاثیر این هدیه تبلیغاتی را دو چندان نماید.

در این میان ست هایی نیز هستند که تنها شامل آیتم های الکترونیکی هستند، مانند پاوربانک، فلش مموری، اسپیکر، شارژر فندکی، هندزفری و… این نوع ست ها را ست های الکترونیکی می نامند. این ست ها نیز داری چند تکه هستند، دو یال سه تکه تا نهایتا شش و هفت تکه!

برای سفارش ست مدیریت ، کافی است ابتدا لیست بالا را مشاهده کرده و پس از انتخاب مدل و تعداد با کارشناسان ما در سالنامه آینده تماس بگیرید.

اسکرول به بالا