چاپ لوگو روی سررسید تبلیغاتی | آشنایی با روش ها چاپ لوگو روی سررسید

چاپ لوگو روی سررسید تبلیغاتی

از اجزای مهم در سفارشی سازی سررسید، چاپ لوگو روی سررسید است. هر شرکتی دوست دارد تا مخاطب در اولین نگاه لوگوی شرکت ویرا  متوجه شود.

یک از اجزای مهم در سفارشی سازی سررسید، چاپ لوگو روی سررسید است. با توجه به اینکه هدف شرکت ها از حک سالنامه ها برندسازی و تبلیغات است ؛ از مهم ترین و اقدامات در سفارشی سازی سالنامه چاپ لوگو روی سالنامه است . هر شرکتی دوست دارد تا مخاطب در اولین نگاه لوگوی شرکت ویرا  متوجه شود. در این مقاله قصد داریم در مورد چاپ لوگو روی سالنامه و روش های آن صحبت کنیم .

روش های مختلفی برای درج چاپ لوگو روی سررسید وجود دارد. انتخاب این روش مناسب به نوع سررسید و جلد آن  به سلیقه سفارش دهنده و بودجه او وابسته است.

روش های چاپ لوگو روی سررسید

روش های رایج چاپ لوگو رو سالنامه به شرح زیر اند:

1- لیزر مستقیم لوگو

استفاده از لیزر برای چاپ لوگو روی سررسید مزیت های فراوانی از جمله دقت و سرعت بالا دارد. در این روش چاپ لوگوی مورد نظر به طور مستقیم روی بافت جلد سررسید چاپ می شود. حرارت ایجاد شده توسط لیزر سطح جلد را سوزانده و لوگوی مورد نظر را برجا می گذارد.

حک لوگو روی سالنامه بهترین گزینه برای سررسید هایی با جلدی از جنس جیر است. زیرا در این جلد قسمت های لیزر شده تغییر رنگ داده و لوگوی چاپ شده ظاهری بسیار زیادی پیدا می کند.

قیمت خدمات لیزر از جمله چاپ لوگو روی جلد سررسید تبلیغاتی بر اساس زمانی که صرف آن  محاسبه می گردد.

پلاک فلزی

2- پلاک فلزی

در این روش چاپ لوگو روی سررسید تبلیغاتی، لوگو روی یک پلاک فلزی چاپ شده و سپس پلاک توسط چسب های مخصوص روی سررسید چسبانده می شود. اگر چه استفاده از پلاک روی بعضی از جلد ها کمتر متداول اشت اما استفاده از پلاک فلزی روی سررسید ظاهری زیبا با ارزش تر جلوه می دهد. کیفیت پلاک استفاده شد متاثر از کیفیت خود پلاک و کیفیت چاپ لیزر روی آن است.

 پلاک های استیل استفاده شده روی سررسید دارای ابعاد فرم و رنگ های متفاوت است اصولا هر تولید کننده هرساله تعداد محدودی سایز و شکل را برای پلاک های ارائه شده خودانتخاب کرده و سفارش دهنده پلاک مورد نظر خود را از میان آنها انتخاب می کند.

هزینه این روش تبلیغاتی بر مبنای واحد ارزیابی می شود.بر این اساس که تولید کننده به ازای هررسید قیمت یک پلاک و یک چاپ لیزر را از شما دریافت خواهد کرد.

3- چاپ داغی

چاپ لوگو روی سررسید تبلیغاتی توسط داغی به معنای ایجاد طرح لوگو از طریق حرارت و فشار است. سرآغازه حرارت ایجاد شده در دستگاه داغی که این حرارت به صورت مستقیم از طریق امواج مغناطیسی باشد. برای حک لوگو یک کلیشه با طرح لوگوی شرکت سفارش دهنده ساخته شده و روی دستگاه داغی سوار می شود.سپس با ترکیبی از فشار آنی و حرارت لوگو مورد نظر روی  جلد چاپ می شود.

4- نقره کوب یا طلاکوب

حک لوگو روی سالنامه تبلیغاتی نقره کوب یا طلاکوب مشابه با چاپ داغی است. فرق آنها در هنگام ضرب یک ورقه نازک با رنگ طلایی و نقره ای یا رنگ های دیگر در زیر کلیشه قرار داده شده و طریق پس از ایجاد فشار و حرارت لایه ای از آن رنگ روی جلد باقی می ماند. ارزیابی قیمت نقره کوب و طلاکوب دقیقا مثل چاپ داغی است.

بیشتر بخوانید : همه چیز درباره انواع جلد سررسید

لیست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا