وبلاگ

آخرین مقالات دنیای سررسید و چاپ را در این قسمت بخوانید

تقویم زیر دستی چیست ؟

تقویم زیر دستی چیست ؟

تقویم از سالیان دیرین برای تعیین یک قرارداد زمانی بین انسان ها بوده است. به همین دلیل انسان ها برای این که کارهای خود را به طور منظم انجام دهند از تقویم زیر دستی استفاده می کنند. تقویم زیر دستی برای برنامه ریزی های روزانه به ویژه در محیط های اداری بسیار ضروری است. از این رو چاپ تقویم رومیزی اختصاصی شرکت ها بر روی تقویم رومیزی می تواند ابزاری کاربردی و تبلیغاتی خوب باشد. در این مقاله از وبلاگ سالنامه آینده در مورد تقویم زیر دستی صحبت خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید »
کاغذ تحریر چیست؟

آشنایی با کاغذ تحریر

از مواردی که تاثیر بسیاری روی هزینه چاپ سررسید دارد ، کاغذ است. کاغذ تحریر از رایجترین کاغذ ها در صنعت چاپ و در گرماژ های مختلف تولید می شود

بیشتر بخوانید »
آشنایی با مزایای سررسید اروپایی

آشنایی با مزایای سررسید اروپایی

سررسید اروپایی در سال های اخیر به یکی از محبوب ترین انواع سررسید تبدیل شده است . این سالنامه در کنار کاربرد های سررسید یک هدیه تبلیغاتی بسیار شیک نیز می باشد. در مقالات قبلی با این سررسید آشنا شدیم. در این مقاله قصد دارین در مورد مزایا سررسید اروپایی صحبت کنیم.

بیشتر بخوانید »
عوامل موثر بر قیمت سررسید

عوامل موثر بر قیمت سررسید

قیمت سررسید 1401 از معیارهای اساسی در انتخاب سررسید تبلیغاتی می باشد. تمامی افراد باتوجه به بودجه تبلیغاتی خود می توانند درست ترین انتخاب را در انتخاب سررسید اروپایی داشته باشند و در نتیجه انتخاب صحیح تبلیغاتی پربازده ارائه دهند. در این مقاله از وبلاگ سالنامه آینده در مورد مهم ترین عوامل موثر بر قیمت سررسید صحبت خواهیم .

بیشتر بخوانید »

سررسید چیست ؟

عبارت سررسید که بکار می بریم منظور همان سالنامه و دفتر یادداشت تاریخ دار است. چاپ سررسید برای کاربرد تبلیغاتی توسط شرکت ها انجام می شود

بیشتر بخوانید »

آشنایی با سررسید وزیری ، انواع و کاربرد های آن

از رایج ترین و محبوب ترین انواع سالنامه می توان به سررسید وزیری اشاره کرد .قطع وزیر از قدیم در صنعت چاپ استفاده می شده که سایز مناسب آن از دلایل محبوبیت سررسید ویزیری است. با ما تا انهای این مقاله همراه باشید تا با این سالنامه بیشتر آشنا شویم.

بیشتر بخوانید »
سررسید رقعی چیست

سررسید رقعی چیست

هنگامی که قصد چاپ سررسید دارید از اولین تصمیماتی که باید بگیرید، انتخاب اندازه یا قطع مناسب برای سالنامه است. قطع رقعی یکی از پرکاربردترین‌ها اندازه‌ها در صنعت چاپ سررسید است که به دلیل اندازه مناسب، محبوبیت فراوانی دارد. در این مقاله سعی داریم با اندازه سررسید رقعی، کاربردهای آن و مزایای استفاده از آن آشنا شویم. پی با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

بیشتر بخوانید »
اسکرول به بالا