تقویم رومیزی تبلیغاتی چیست ؟

تقویم رومیزی تبلیغاتی چیست ؟

از انواع تقویم, تقویم رومیزی است . تقویم رومیزی وسیله ای است که به واسطه ی آن می توان روزهای هفته را حساب کرد و مناسبت های مهم را به ذهن سپرد. 

از انواع تقویم, تقویم رومیزی است . تقویم رومیزی وسیله ای است که به واسطه ی آن می توان روزهای هفته را حساب کرد و مناسبت های مهم را به ذهن سپرد.  در این مقاله با تقویم رومیزی بیشتر آشنا می شویم.

با اجتماعی شدن و آغاز دوران زندگی اجتماعی, تقویم ها معنا پیدا کردند, چرا که انسان بدون داشتن یک روزشمار موثق نمیتوانست برای بخش های مختلف زندگی اجتماعی اش, زمان دقیقی را تعیین و به تبع آن برنامه ریزی دقیقی داشته باشد, لذا تقویم وسیله ای است که دست ساز خود بشر است و بشر همواره نیاز مبرمی به آن دارد.

تقویم رومیزی تبلیغاتی چیست ؟

تقویم رومیزی تبلیغاتی چیست ؟

از بهترین هدیه تبلیغاتی که در ایام نزدیک به عید می تواند لبخند رضایت را بر لبان مشتریان بنشاند، تقویم رومیزی است.

تقویم رومیزی حاوی یک جدول است که در آن تاریخ میلادی و شمسی درج شده است.

در بخش پایین صفحه هم اطلاعات جامع در رابطه با تمامی مناسبت ها ذکر شده است. تقویم های رومیزی انواع مختلفی دارند و در جنس های متنوعی هم به چاپ می رسند که انتخاب و سفارش هر یک از این تقویم ها به بودجه و سلیقه مشتری بستگی دارد.

تقویم رومیزی در تعداد صفحات با هم متفاوت هستند. به عنوان مثال تقویم رومیزی 7 صفحه و یا 12 صفحه وجود دارد. همچنین از ویژگی هایی که در تقویم های رومیزی به چشم می خورد، عمومی یا اختصاصی بودن آنها است.

تقویم عمومی :

غالبا این تقویم برای سایر کسب و کارها مورد استفاده قرار می گیرد و طرح های مختلفی بر روی آنها طراحی  و چاپ شده است. به عنوان مثال تقویم با طرح گل و یا طرح ماشین و یا طرح فصل ها که تمام این نوع تقویم ها قابل انتخاب و سفارش دادن است.

تقویم اختصاصی :

تقویم اختصاصی یک فرق اساسی با تقویم های طرح عمومی دارند و ان هم اینست که شرکت مورد نظر می خواهد عکس هایی که به خواسته خودش می باشد و نمایی از شرکت و یا محصولاتش است را بر روی تقویم طراحی کند. در این حالت عکس ها و آرم شرکت به صورت اختصاصی بر روی آن طراحی می شود که تنها متعلق به همان شرکت است و محصولات و برند تجاری آن را تبلیغ می کند.

بیشتر بخوانید :انواع کاغذ سررسید

لیست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا