انواع سررسید های وزیری

خرید سررسید اروپایی 1404

یکی دیگر از متداول ترین سررسید ها، سالنامه و سررسید اروپایی 1404 است. سررسید اروپایی در مقایسه با سررسید کلاسیک های ، ابعاد مناسب تری دارند و دارای طراحی گرد در گوشه های جلد و برگه های داخلی هستند.

سررسید هار اروپایی بخاطر قطع شیک و جذابی که دارند میتوانند هدیه ای بینظیر جهت تبلیغات یک برند یا سازمان باشند. این نوع سالنامه های در جلد های چرم پارچه ای، چرم نرم، پوست ماری، گالینگور و… به تولید میرسند.

 پس از هر جنبه ای که به این ابزار قدرتمند تبلیغاتی نگاه کنیم، به نتیجه کابردی بودن و موثر بودن آن در عرصه تبلیغات و بازاریابی خواهیم رسید.برای خرید سررسید اروپایی لیست محصولات زیر را مشاهده کنید.

چرا
سررسید اروپایی
هدیه بدیم ؟

سررسید اروپایی در مقایسه با سررسید کلاسیک های دیگر دارای چندین ویژگی منحصر بفرد هستند که آنها را در مجموعه سالنامه ها متمایز می کند.

  • دارای ابعاد مناسبتر در مقایسه با سایر سررسید ها
  • استفاده از کاغذ کرم رنگ و مات برای جلوگیری از انعکاس نور و خستگی زود هنگام چشم ها
  • دارای طراحی گرد در گوشه های جلد و برگه های داخلی
  • استفاده از پاکت مدارک جهت قرار دادن کارت ویزیت و برگه هایی که نیاز به نگهداری ها آنها وجود دارد بجای قرار دادن انها در وسط برگه های یک سررسید
  • استفاده از کش نگهدارنده در ابن مدل سررسیدها

انواع سررسید اروپایی 1404

از نظر جلد همان دسته بندی های ذکر شده برای سایر سررسیدها در مورد این قطع نیز صادق است؛ از نظر نوع صحافی نیز همینطور. در مورد صفحات داخلی سررسید به دلیل کوچکتر بودن سایز، نوع داخله دستیار رواج بیش تری دارد . که معمولاً برای این داخله از صحافی متفاوت استفاده می شود؛ اما سایر داخله ها نیز در این قطع تولید می گردد و در بازار انواع سررسید اروپایی 1404 با داخله روزانه، دو روزه، هفتگی و ماهانه یافت می شود.

انواع سررسید اروپایی

انواع سررسید اروپایی 1404

لیست انواع سررسید اروپایی 1404 سالنامه آینده
سررسید اروپایی 1401

سفارش سالنامه اروپایی 1404

اگر تصمیم بر سفارش سالنامه اروپایی 1404 را دارید، اولین کاری که باید انجام دهید، دیدن نمونه کارهای موجود در وبسایت و یا کاتالوگ محصولات است. بعد از مشخص کردن تعداد و نوع سررسید مورد نظر را مشخص نمودید می توانید با کارشناسان فروش جهت نهایی کردن سفارش خود ارتباط بگیرید.

اسکرول به بالا