Subordinate-Cal-banner-01

خرید تقویم زیردستی

تقویم زیردستی به منظور تعیین یک قرارداد زمانی بین انسان ها بوده است. به همین دلیل انسان ها برای تنظیم وقت از آن استفاده می کند. استفاده از تقویم رومیزی برای برنامه ریزی های روزانه به ویژه در محیط های اداری بسیار ضروری است. از این رو چاپ تقویم رومیزی اختصاصی شرکت ها بر روی تقویم رومیزی می تواند ابزاری کاربردی و تبلیغاتی خوب باشد.

تقویم منشی چیست ؟

 استفاده از تقویم رومیزی زیر دستی باعث می شود تا کار هر یک از افراد کمی راحت تر شود چون همیشه در دسترس است. این نوع تقویم ها به دلیل قرارگرفتن روی میز و داشتن برگه های یادداشت دار بزرگتر نسبت به سایر تقویم ها، به تقویم منشی معروف هستند.

ارائه تقویم رومیزی زیر دستی می تواند یک کار تبلیغاتی و هدیه تبلیغاتی مناسب در پایان سال به همراه سررسید به کارمندان اداره باشد. امروزه تقویم رومیزی در مدل ها و رنگ های جالب و زیبا طراحی می شوند مانند تقویم رومیزی لایه باز، چرمی، اداری و فانتزی.

تقویم زیردستی

لیست محصولات تقویم زیردستی در حال بروز رسانی می باشد. لطفا شکیبا باشید. در صورت نیاز به مشاوره می توانید با کارشناسان ما در سالنامه آینده تماس بگیرید.

تقویم زیردستی

سفارش تقویم زیردستی

اگر تصمیم بر سفارش تقویم زیردستی را دارید، اولین کاری که باید انجام دهید، دیدن نمونه کارهای موجود در وبسایت و یا کاتالوگ محصولات است. بعد از مشخص کردن تعداد و نوع سررسید مورد نظر را مشخص نمودید می توانید با کارشناسان فروش جهت نهایی کردن سفارش خود ارتباط بگیرید.

اسکرول به بالا